Series
Ratings
170
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5