Movies
Ratings
465 LobbyRated ★ 2.5 LobbyRated ★ 2.5
 The Social NetworkRated ★ 3.5 The Social NetworkRated ★ 3.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
 PaprikaRated ★ 3.0 PaprikaRated ★ 3.0
 Memories of MurderRated ★ 4.0 Memories of MurderRated ★ 4.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
 The InternRated ★ 3.5 The InternRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.0 F1: The MovieRated ★ 3.0
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
 Fantastic PlanetRated ★ 2.5 Fantastic PlanetRated ★ 2.5
 ConclaveRated ★ 3.5 ConclaveRated ★ 3.5
 Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.5 Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.5
 Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5 Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
 Solo Leveling -ReAwakening-Rated ★ 4.0 Solo Leveling -ReAwakening-Rated ★ 4.0
 ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.0 ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.0
 The SubstanceRated ★ 3.5 The SubstanceRated ★ 3.5
 The MatchRated ★ 4.0 The MatchRated ★ 4.0