Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0