Movies
Ratings
20
Your Name.Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0