Movies
Ratings
20
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0