Series
Ratings
24
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0