Titles you rated
SecretRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0