Titles you rated
DuneRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Miss ViolenceRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5