Movies
Ratings
232
AquamanRated ★ 4.5
The Last SupperRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
How to BeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.5
Finding ForresterRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 2.0
Elite SquadRated ★ 5.0
End of WatchRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.5