Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0