Titles you rated
- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
- Family Outing Season 2Rated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
Real MenRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
You Are Too MuchRated ★ 1.5
Marriage Vacation Season 2Rated ★ 3.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
Marriage VacationRated ★ 3.0
My Daughter's Men : Dad is Watching 2Rated ★ 3.0
Show Me The MoneyRated ★ 3.5
Hidden Singer Season 3Rated ★ 3.0- Hidden Singer Season 2 Hidden StoryRated ★ 3.0
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.0
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 4.0