Movies
Ratings
289
Monsters UniversityRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 2.5- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 2.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 0.5
Crows Zero IIRated ★ 0.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 1.0
Dark ShadowsRated ★ 0.5
OrphanRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Train ManRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 3.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 1.5
KillersRated ★ 1.5