Movies
Ratings
929
The Man Standing NextRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Sea of Itami JunRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5