Movies
Ratings
26
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5