Movies
Ratings
602
The Killer_ A Girl Who Deserves To DieRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0