Series
Ratings
65
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 0.5
Bring It On, GhostRated ★ 0.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 0.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5