Series
Ratings
13
DoctorsRated ★ 3.5- Three KingdomsRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0