Series
Ratings
104
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0- The NextRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.5
Mr. BogusRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Can We Love?Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 3.5