Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 1.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0