Movies
Ratings
714
MaterialistsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Always Be My MaybeRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
A ProphetRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
RosettaRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5