Series
Ratings
162
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 3Rated ★ 2.5
- Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 2Rated ★ 4.0
Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Weakest BeastRated ★ 2.5
If Talking PaidRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0