Titles you rated
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
AbyssRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 3.5
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Imaginary CatRated ★ 4.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0
Hospital ShipRated ★ 3.0
The Bride of HabaekRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.0
Man to ManRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 2.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.5