Titles you rated
TunnelRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0