Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0