Series
Ratings
114
Hidden LoveRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.5
The Kidnapping DayRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Secrets in the LatticeRated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 4.0