Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0