Titles you rated
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5