Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0