Titles you rated
I, RobotRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 5.0