Titles you rated
The Kirishima ThingRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0- My Little TelevisionRated ★ 3.0
 
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The KickRated ★ 2.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
 
HomecamRated ★ 3.5- splashRated ★ 3.5
 - The UglyRated ★ 3.5
 - The GlimmeringRated ★ 3.0
 
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0- SprinterRated ★ 3.5
 
The Nature ManRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
Night FlightRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
Night FishingRated ★ 2.5
Light for the YouthRated ★ 2.5