Titles you rated
ChappieRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 2.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 1.0
BlindRated ★ 3.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0