Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.5