Movies
Ratings
155
SunflowerRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.0
The KingRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0