Movies
Ratings
163
Jenny, JunoRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5