Movies
Ratings
15
MinionsRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5