Movies
Ratings
102
Men in BlackRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0