Movies
Ratings
18
The Terror LiveRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0