Movies
Ratings
30
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Hello BrotherRated ★ 5.0