Movies
Ratings
102
X-MenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
ThorRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0