Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 2.0
Turning RedRated ★ 4.0