Movies
Ratings
276
The Science of SleepRated ★ 3.5
LawlessRated ★ 4.5
OseamRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.5
LegendRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 4.5
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 4.5
The TouristRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 0.5
Stuart Little 2Rated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 1.5
L: Change the WorldRated ★ 4.5