Movies
Ratings
167
Black PantherRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0