Titles you rated
The PriestsRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.5