Series
Ratings
17
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0