Titles you rated
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0- Love Strikes!Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.0
Lost In LoveRated ★ 2.0
Reign of AssassinsRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.0
MRated ★ 2.0
Parallel LifeRated ★ 2.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 4.0