Titles you rated
Le BonheurRated ★ 4.5
VagabondRated ★ 4.0
Famous Last Words: Dr.Jane GoodallRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
StalkerRated ★ 4.5
HereRated ★ 3.5
The Battle of AlgiersRated ★ 4.5
NostalgiaRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 5.0
MirrorRated ★ 4.0
Andrei RublevRated ★ 3.5
The Road to the RacetrackRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Night Before the StrikeRated ★ 4.0
My Mother and Her GuestRated ★ 4.0- Heavenly Homecoming to StarsRated ★ 2.0
 
KinshipRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 4.5
 
A CoachmanRated ★ 3.0