Titles you rated
DreamgirlsRated ★ 3.0
CasperRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.0
The Gold RushRated ★ 4.5
BeanRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5
HerRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.0