Movies
Ratings
92
Kamome DinerRated ★ 1.0
How to Be SingleRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 1.5
The Florida ProjectRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5