Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.0- OuroborosRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 2.5
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5