Movies
Ratings
35
Memories of MurderRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 1.5
ThorRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 1.5
The InternRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 1.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 2.0